Diskuzní fórum

0
(0)
Notifications

Účel diskuzního fóra  

  RSS
Meteo Aktuality
(@meteo-aktuality)
Member Administrátor

Toto diskuzní fórum slouží pro aktuální informace, sdílení názorů i dotazy ohledně tématiky. Informační příspěvky (např.: Předpovědní modely slibují hodně vydatný déšť, myslíte, že to modely ještě pokrátí?) i dotazy (Dobrý den, chci se zeptat co znamená pojem podružná studená fronta?) zakládají obecnou diskuzi pro jakéhokoli návštěvníka diskuzního fóra. Připomínáme, že při přidávání obsahu do fóra musíte mít vytvořený profil na našem webu (při tom lze využít klidně vás profil na Facebooku nebo profil Google). Všechny přispěvatele prosíme o třídění příspěvků k tématům a nových témat k patřičným fórům (např. odpověď: Zítra spadne ale nejvíce srážek, Aladin to posouvá na východ, GFS to má stále i v Čechách, no uvidíme - určitě do fóra Prognózy počasí a například do tématu Vydatný déšť 30.5.-2.6.2013). Stejně tak prosíme třídit nová témata a pokud se chcete na něco zeptat, nejprve se podívejte, zda dané téma kam by bylo možno dotaz napsat již není založeno. Pokud přidáte příspěvek do jiného tématu nebo založíte podobné či shodné téma, vedení a moderace fóra to následně opraví. Ale správným tříděním nám usnadníte práci - děkujeme předem.

Složení fóra MA:

  1. O projektu - fóra sekce se zabývají námi, naším webem a tímto diskuzním fórem. Jsou tu informace o nás, webu a fóru, včetně pravidel. Též zde můžete v souvislosti s těmito zasílat dotazy a názory.
  2. Počasí - hlavní část fóra, kde je možno diskutovat ohledně proběhlého, extrémního, aktuálního i předpovídaného počasí v ČR i ohledně počasí jinde ve Světě. 
  3. Meteorologie - fórum o novinkách a informacích z oboru i naučných informacích. Oblaky, základní pojmy a další.
  4. Hydrologie - fórum o novinkách a informacích z oboru i naučných informacích. Dále aktuální stav hydrologické situace a diskuze o extrémech.
  5. Klimatologie - fórum o novinkách a informacích z oboru i naučných informacích. Též diskuze o změně klimatu, názory, nové poznatky a další. Historie klimatu Země a související tématika.
  6. Astronomie - doplňující fórum o úzce souvisejícím vědním oboru s výše uvedenými. Novinky, objasnění jevů a další diskuze.
  7. Geologie, vulkanologie a související - doplňující část fóra, zejména sopečné erupce a zemětřesení či související přírodní jevy a diskuze o nich. Nové informace z oborů a události.
  8. Ekologie a životní prostředí - třetí doplňující část fóra, diskuze o ekologii, důležité a opomíjené součásti dnešního Světa. S tím související životní prostředí, stav, novinky z oboru, návrhy na zlepšení a podobné. S tímto též souvisí kvalita ovzduší, diskuze o smogových situacích zimních a letních v rámci ČR.

První část fóra pojednává o provozovateli, našem projektu. Hlavní část fóra o počasí a souvisejících vědních oborech. A třetí část o příbuzných vědních oborech, kterými se okrajově v našem projektu a na našem webu zabýváme. Stejně tomu tak je tedy i na tomto diskuzním fóru otevřeném pro všechny.

Pokud chcete na fórum přispívat, zaregistrujte se prosíme (buď přímo zde nebo na našem webu prostřednictvím přihlášení/registrace), je to velmi snadné. Nebojte se nestyďte se diskutovat ať se uvedenou tématikou zabýváte nebo nikoli. Můžete třeba jen na úrovni zaslání prosté informace o tom, jaké počasí je tam, kde se právě nacházíte.

Příjemný pobyt na diskuzním fóru přeje všem projekt Meteo Aktuality.

Citace
Napsal : 13/01/2020 10:39 pm

Zanechte odpověď


 
Preview 0 Revisions Saved
Share:

Jak se vám tento příspěvek líbí?

Prosíme o jeho ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Žádné hlasování. Buďte první, kdo ohodnotí příspěvek!

Mrzí nás, že příspěvek nebyl užitečný.

Napište nám konkrétní důvody a co je v něm špatně. Děkujeme!

Jak můžeme tento příspěvek vylepšit? Co je v něm špatně, co v něm chybí?

%d blogerům se to líbí: