Diskuzní fórum

0
(0)
Notifications

O webu Meteo Aktuality  

  RSS
Meteo Aktuality
(@meteo-aktuality)
Member Administrátor

Web projektu Meteo Aktuality se shodným názvem, na jehož diskuzním fóru se právě nacházíte, byl v této nové podobě založen v listopadu 2018. Před tím byl web provozován necelé dva roky na blogové formě bez členské sekce a dalších doplňků. Před tím byl web provozován na jiné doméně. 

Na tomto novém webu najdete také mnoho novinek a doplňků. Mimo jiné se jedná i o toto diskuzní fórum, na kterém můžete veřejně vyjádřit své názory nebo jen přispět aktuálními informacemi jakéhokoli typu. Více informací o tomto diskuzním fóru najdete v patřičném fóru této kategorie.

Náš web je nyní plně funkční (byť stále je co vylepšovat a na tom budete stále průběžně pracovat) a nabízí lepší vzhled, třídění příspěvků a hlavní přehledové menu stránek (nabídka).  Web je oficiální stránkou našeho projektu s cílem přinášet na našem území aktuální informace o počasí každý den, které jsou seriózní bez výmyslů, snah o senzace či katastrofické scénáře a podobné. Takových totiž najdeme dnes v médiích bohužel mnoho a týká se to v poslední době hodně i oblasti počasí a jeho prognóz. Proto se náš projekt snaží o serióznost informací ve vztahu k počasí včetně souvislostí, o provázanost obecných informací o počasí s teoretickými poznatky a o popularizaci vědních oborů.

Zda a jak se nám toto daří můžete posoudit jedině vy, čtenáři, příjemci našich informací. Jakékoli názory na náš web můžete vyjádřit v tomto tématu. Na projekt obecně pak ve fóru o projektu. Děkujeme, vaše MA.

Citace
Napsal : 13/01/2020 10:36 pm

Zanechte odpověď


 
Preview 0 Revisions Saved
Share:

Jak se vám tento příspěvek líbí?

Prosíme o jeho ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Žádné hlasování. Buďte první, kdo ohodnotí příspěvek!

Mrzí nás, že příspěvek nebyl užitečný.

Napište nám konkrétní důvody a co je v něm špatně. Děkujeme!

Jak můžeme tento příspěvek vylepšit? Co je v něm špatně, co v něm chybí?

%d blogerům se to líbí: