Zpravodaje

Hodnocení stránky

Zpravodaje (z angl. newslettery) jako moderní formu komunikace a upozornění na nový či zajímavý obsah webu v podobě speciálních graficky upravených emailů nabízíme ve třech podobách. Rozdělit je možné na kategorie odběru našeho obsahu (článků) a na zasílání doporučených informací a novinek z našeho webu. Odebírat náš obsah v podobě newsletteru můžete podle toho, který způsob vám více vyhovuje. Pokud vám vyhovuje, když se dozvíte o každém publikovaném článku, zvolíte zasílání odběru ihned po publikaci takového článku. Pakliže vám postačí týdenní frekvence v podobě výpisu více posledních vydaných článků, volte týdenní odběr. Chcete dostávat souhrn pouze jednou za měsíc? Není nic jednoduššího, než zvolit nás měsíční report. Tyto tři newslettery barevně rozlišujeme. Všechny tři níže podrobněji popisujeme.

Více informací našich dalších službách najdete na stránce Naše služby.

NABÍZENÉ ZPRAVODAJE ZASÍLANÉ EMAILEM

O zpravodajíchOdběr obsahuTýdenní odběrMěsíční report

Upozornit vás můžeme na nový či zajímavý obsah a poskytnout v emailové komunikaci další informace pouze na základě vašeho objednání. Tedy když se svobodně rozhodnete, abychom vám v rámci projektu zasílali emaily. Odběr lze spravovat a také kdykoli opět zrušit. Vždy upozorňujeme, že zasíláme pouze objednaný email v uvedené a nabízené podobě i frekvenci. Nepůjde o žádné reklamní emaily, které by vám zahlcovaly schránku, jak je dnes často běžné.

A vybrat si lze ze tří variant:

  1. Odběr obsahu: 1 email = jeden právě publikovaný článek na webu – ihned
  2. Týdenní odběr obsahu: 1 email = 6 posledních publikovaných článků na webu – každé pondělí v 9:00
  3. Měsíční report: 1 email = souhrn počasí v minulém měsíci, novinky, doporučené informace pro sledování, zajímavé a důležité články vydané v minulém měsíci – vždy do 10. dne aktuálního měsíce

Uvedené barvy jsou používány v různé podobě jednak na přihlašovacích formulářích k odběru i jako pozadí v zasílaných emailech (viz náhled). Také v názvech (barva textu) dalších emailů – např. Týdenní odběr. Daný typ odběru/zpravodaje tedy dobře poznáte. Pokud vám přestane vyhovovat, lze se z tohoto odhlásit a případně přihlásit k odběru jiného typu zpravodaje. Samozřejmě lze využívat více druhů newsletterů, ale nutno zdůraznit že například kombinace prvních dvou by nebyla efektivní. Také upozorňujeme, že některé články zasílané v týdenním přehledu mohou být z aktuálního pohledu již zastaralé. Půjde zejména o aktuální předpovědi, zcela aktuální nebudou v pondělí například ani prezentované údaje o spadlých srážkách minulou středu, apod.

Výše objasňujeme předměty uvedených druhů emailů. Nicméně, pokud vám nebude přesto něco jasné, neváhejte nám napsat na email info@pocasimeteoaktuality.cz. Obrátit se na nás můžete kdykoli, i po přihlášení k odběru daného typu emailu. Veškeré kontakty uvádíme i přímo v emailu, včetně odkazů na správu odběru. Veškeré informace najdete na našem webu www.pocasimeteoaktuality.cz.

O našich zpravodajích

Na konci léta 2021 jsme připravili trojici zpravodajů. Odebírat nové články už nějaký čas umožňujeme, nyní jsme ale provedli úpravu těchto notifikačních emailů. Přizpůsobili jsme je případným širším potřebám zájemců. Každý nemá zájem o to, aby mu přicházel email s každým publikovaným článkem na našem webu. Tomu rozumíme, proto jsme do nabídky přidali týdenní odběr obsahu v podobě přehledu šesti posledních vydaných článků. Tento email přichází každé pondělí. A do třetice nabízíme report jednou za měsíc. To je rozšířený zpravodaj. Zatímco první dva jsou čistě o odběru nového obsahu (článků), tento nabízí přehled námi doporučených podstatných článků vydaných v měsíci. Plus další informace a odkazy na naše stránky. Více viz nabízené zpravodaje výše.

Zpravodaje barevně odlišujeme a to barvou podkladu (pozadí) emailu a to každého emailu, který se daného zpravodaje týká i barvou přihlašovacího formuláře. Věříme, že si vyberete některý z druhů zpravodajů pro lepší přehled o tom, co si u nás na webu přečíst zajímavého a nového. Přihlášení lze kdykoli zrušit (odhlásit se) a můžete se přihlásit podle potřeby k jinému druhu zpravodaje.

Odběr obsahu

Náhled emailu, který obdržíte:

Zpravodaje. Email s odběrem každého publikovaného článku.

Přichází: Při publikaci článku (tj. zpravidla denně, ale dle potřeby aktuální frekvence vydávání příspěvků)

Přihlášení k tomuto odběru provedete přes tento formulář:

Nový článek na webu?

Pokud chcete o každém publikovaném vědět, přihlaste se k odběru zde.

Ihned při publikaci

Zasílán bude vždy jeden email s nově vydaným článkem, nic jiného.

Týdenní odběr obsahu

Náhled emailu, který obdržíte:

Zpravodaje. Email týdenního odběru obsahu.

Přichází: Každé pondělí v 9:00

Přihlášení k tomuto odběru provedete přes tento formulář:

Jaké vyšly poslední články na webu?

Pokud si přejete zaslat souhrn vydaných článků (6) na našem webu, přihlaste se k odběru zde!

Pondělí v 9:00

Zaslán bude vždy jeden email týdně s přehledem vydaných článků, nic jiného.

Měsíční report

Náhled emailu, který obdržíte:

Přichází: Každý měsíc, zpravidla do 10. dne

Přihlášení k tomuto odběru provedete přes tento formulář:

Co si u nás přečíst a co sledovat?

Poradíme každý měsíc v pravidelném reportu na vašem emailu.

Nejdůležitější články, které informace a kde u nás sledovat nebo průběh počasí v minulém měsíci. To jsou základní kameny našeho reportu.

Do 10. dne měsíce

Získejte to nejlepší z webu Meteo Aktuality každý měsíc, přihlášením k odběru tohoto reportu zadáním emailu zde:

Zaslán bude pouze jeden email za měsíc s uvedeným obsahem, nic jiného.

Přihlásit se lze i k více druhům zpravodajů, nicméně mít aktivován zpravodaj odběru obsahu a zároveň týdenního odběru považujeme za zbytečné.

Shrnutí -závěr

  • Nabízíme tři zpravodaje: Odběr obsahu, Týdenní odběr obsahu a Měsíční report
  • První dva jsou odběry aktuálního obsahu, report je rozšířený zpravodaj
  • Tyto nabízené zpravodaje barevně odlišujeme co do barvy pozadí nebo barvy textu
  • Po přihlášení se k odběru přes konkrétní formulář (výše) vám přijde žádost k potvrzení odběru
  • Poté je přihlášení dokončeno a následně vám přijde uvítací email jako prvotní email daného typu odběru
  • Tím je odběr aktivován, následně přijde podle časového plánu první email odběru podle jeho typu (například při publikaci článku na našem webu)
  • Odhlásit odběr je možné ve správě odběru (odkazy na konci každého emailu), po této akci vám přijde potvrzovací email o odhlášení a následně je daný odběr odhlášen (emaily přestanou přicházet)
Shrnutí
Datum
Název položky
Newslettery
Hodnocení
51star1star1star1star1star