Téma

Stránka seznamuje s rubrikou TÉMA, která bude sloužit k detailnímu rozboru daného tématu z oblasti věd počasí, meteorologie, hydrologie a klimatologie či jim blízkých oborů. Téma bude publikováno v příspěvcích (článcích) a bude možné o něm diskutovat. To je možné pod každým článkem, nicméně v této rubrice budou přiřazovány právě články se speciálními tématy. Tato témata zde budou i podrobněji rozebírána.


Aktuální téma

BULVÁRNÍ NEBO SERIÓZNÍ INFORMACE?

Po delší době je tu nové téma. V reakci na některé bulvárně podané informace o počasí a nesmyslné komentáře normálních seriózních předpovědí se vás ptáme, jakému druhu informací dáváte přednost? Chcete se popravdě dozvědět jak bude bez výživných nadpisů nebo si rádi počtete dramatický zejména úvod článku, což je pro vás lepší než nějaký horo v televizi či v kině, i když třeba i víte že se poté dozvíte vlastně pravdu a že se nic tak velkého v počasí dít nebude, byť bude tato pravda podána přeci jen tak, aby nevypadala úplně suše.

Anketa bude vytvořena v dohledné době, děkujeme předem za vaše názory. Alespoň z hrstky těch, kteří se zapojí do hlasování uvidíme, kolik z nás „živí“ bulvár. PS: Když tento ale existuje a stále se rozšiřuje, tak je již předem jasné, že takových je poměrně hodně. Patříte mezi ně i vy? Zapojte se do diskuze pod článkem Bulvární nebo seriózní informace o počasí, co si přečtete raději?

V článku Kde hledat seriózní informace o počasí vám poskytujeme návod, kde informace tohoto typu vyhledávat. Tedy informace pravdivé bez zveličování a bez nepřesností.

K tématu vydáváme články s širšími informace, pod nimiž je možné k tématům diskutovat. Zde, prosíme, vkládejte názory spíše na tuto rubriku obecně. Děkujeme.


Obory a témata vztahující se k této tématice:

  • Klimatologie
  • Hydrologie
  • Agronomie
  • Lesnictví
  • Vodárenství
  • Změna klimatu
  • Antropogenní vlivy
  • Fauna a flóra

Námi vydané články vztahující se k této tématice:

Aktualizace stránky: 5.11.2019 12:08

0 0 hlasů
Article Rating
Odběry
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Líbí se vám text, máte názor nebo doplnění? Sdělte to nám i ostatním v komentáři!x
()
x
%d bloggers like this: