Počasí na email

Projekt Meteo Aktuality představuje službu, kterou provozuje již 7 let, tedy téměř od počátku své existence na (českém) internetu. Služba POČASÍ NA EMAIL je v provozu denně bez ohledu na víkendy a jakékoli svátky. Pokud vám vyhovuje, když dostanete denně čerstvou předpověď základních meteorologických prvků na následujících 48 hodin (2 dny), pak je služba určitě určena i pro vás. Snažíme se zajistit její pravidelnost tak, abyste si zvykli, že v určitý čas budete mít v určené emailové schránce vždy čerstvou předpověď počasí. Děláme to pro vás rádi, protože nás tento obor činnosti baví – připojte se ke službě, která je zajisté zcela zdarma.

Charakteristika služby

Služba počasí na email je službou pravidelnou, která je v provozu od roku 2012. Pokud využíváte komunikaci formou emailu, který máte čas sledovat a udržovat v provozu, pak není problém tuto službu využívat.

Služba počasí na email – provoz:

 • Denně (příchod emailů cca od 19:30 do 20:00, plánovaná omezení oznámíme)
 • Lze přihlásit zasláním žádosti o přihlášení do služby (jakoukoli formou na email [email protected])
 • Lze odhlásit zasláním žádosti o odhlášení ze služby (jakoukoli formou na shodný email jako u předchozího)
 • Služba bude provozována na vámi uvedený email (nebude-li uveden ve zprávě, bude se mít za to, že službu chcete zasílat na email, ze kterého ji přihlašujete)

Službu vám přihlásíme i odhlásíme co nejdříve po obdržení žádosti, pro odhlášení není nutno uvádět žádný důvod. Na druhou stranu, pokud je na vaší straně se službou nějaká nespokojenost, budeme velmi rádi, když nám to oznámíte – opět emailem nebo klidně přes sociální sítě.

Služba počasí na email – obsah:

 • Rozsah předpovědi 48 hodin dopředu (2 dny)
 • Pro lokaci Česká Republika
 • Předpovídány základní meteorologické prvky (od 1.1.2020 bez výstražných informací na nebezpečné jevy) – stav oblohy a průběh počasí, minimální a maximální teplota dne, směr a rychlost větru a úhrn srážek včetně pravděpodobnosti jejich výskytu v procentech

Vzorová předpověď počasí (1 den):

V pondělí bude jasno až polojasno, během dne oblačno až zataženo a od západu přeháňky, místy bouřky, ojediněle intenzivní. Na východě srážky až večer.

Minima: 20 až 16°C

Maxima: 32 až 36°C, na západě 25 až 30°C

Vítr: J/JZ 1-5m/s, během dne Z/SZ 4-8m/s, v bouřkách nárazy 15-20m/s

Srážky: 0-30mm, v Čechách, hl. na JZ/Z v bouřkách až 50mm (výskyt: 70%)

Věříme, že budete se službou spokojeni.

Speciální verze služby Předpověď počasí na vyžádání

Poskytujeme též speciální službu tzv. počasí na vyžádání. Tuto službu je nutno objednat vždy jednorázově, pro konkrétní předpověď. Poskytujeme ji od 1.9.2014, též na našem hlavním kontaktním emailu [email protected].

Charakteristika služby:

 • Pro speciální předpověď počasí (pro různé akce jako jsou festivaly, svatby, obecně dovolenou v určité lokalitě atp.)
 • Jednorázovost (nutno objednat pro konkrétní předpověď a splněním je služba opět zrušena)
 • Možnost zaslání i jinak než emailem (např. přes sociální síť)
 • Předpověď počasí pouze na 4-5 dní maximálně, výhled (stručná prognóza) pak na 7-8 dní

Pohlídáme vám tímto předpověď počasí na určité období pro určité místo, například pro vaši dovolenou. Věříme, že budete i s touto službou spokojeni.

Předpověď na den najdete na našem webu aktualizovanou denně na uvedené stránce.

Poslední úprava stránky: 31.1.2020 19:58