Cyklonální srážky a problematičnost předpovědi

Hodnocení článku

Hodnocení článkuCyklonální počasí je vždy spojeno s významnými srážkami, které je možno označit jako cyklonální srážky. To je aktuální situace nad naším územím a okolím. Tedy přesněji nad Polskem a »»»

Číst článek

Červen 2020 bude mírně vlhčí

Hodnocení článku

Hodnocení článkuOpět je tu nový měsíc a byla vydána pravidelná předpověď vývoje hodnot základních klimatických prvků od normálu či obecně nastínění průběhu počasí. Dne 1. června začíná současně klimatologické léto »»»

Číst článek

Významné noční mrazy do středy, na konci týdne jaro

Hodnocení článku

Hodnocení článkuStručná vyhlídka počasí a průběhu hodnot hlavních prvků, včetně jejich odchylek od dlouhodobého normálu na období nadcházejícího týdne. Stručný výhled počasí na další týden. Opětovně bude počasí zimní, významné »»»

Číst článek

Do pátku jaro, poté až zima

Hodnocení článku

Hodnocení článkuStručná vyhlídka počasí a průběhu hodnot hlavních prvků, včetně jejich odchylek od dlouhodobého normálu na období nadcházejícího týdne. Stručný výhled počasí na další týden. Opět bude teplé počasí střídat »»»

Číst článek

Krátce pravé jaro, poté citelnější ochlazení

Hodnocení článku

Hodnocení článkuStručná vyhlídka počasí a průběhu hodnot hlavních prvků, včetně jejich odchylek od dlouhodobého normálu na období nadcházejícího týdne. Stručný výhled počasí na další týden. Přechodně nás čeká teplé až »»»

Číst článek