O čem je tento web?

Vedle hlavní stránky projektu Meteo Aktuality (www.meteoaktuality.cz) byl v lednu 2018 (po sedmi letech existence projektu na internetu) zřízen tento web v podobě blogu na adrese v prozatímní podobě pocasimeteoaktuality.wordpress.com. Alespoň zatím bude sloužit ve formě blogu s rychlými informacemi a budou zde publikovány články týkající se oborů činnosti (hydrometeorologie, klima či kvalita ovzduší a příroda) spočívající v obecných informacích z oborů, zajímavostí, naučných informací a prezentaci různých dat, zejména pocházejících z našeho měření a pozorování počasí.

Tento web-blog by měl poskytnout kvalitní informační články a jiné příspěvky pro každého, ať se o problematiku více či méně zajímá nebo nikoli.

Například půjde o statistiky z měření srovnatelné s jinými měřeními počasí, teoretické výklady na dané témata či polemiku a úvahy nad obecnými tématy například v oblasti klimatické změny a nové poznatky v oborech.

Věříme, že bude tento informační blog prospěšný a nabídne snadno vyhledatelné a zajímavé informace zejména v článcích, do kterých se čtenář lehce a s chutí začte. Publikace textů a informací nebude mít časový harmonogram, texty budou vydávány nahodile, občas a současně přitom neustále. Veškerá sdělení týkající se projektu nebo tohoto webu budou publikovány v rubrice/kategorii „Naše sdělení“, jediné rubrice obsahující příspěvky netýkající se přímo oborů, kterými se zabýváme.

Pokud budete mít kdykoli námět na článek, doplnění vydaného článku nebo chcete přispět do článku přímo svými informacemi nebo daty, neváhejte nám napsat na [email protected].

Vaše Meteo Aktuality

0 0 hlasů
Article Rating

Meteo Aktuality

Od malička mě fascinuje voda, hydrologie, která je všude okolo a tedy i v atmosféře, kde za spolupůsobení dalších dějů přináší fascinující procesy a jevy. Mnohdy jde o extrémní a o to zajímavější jevy. Ne méně se zabývám klimatologií, která hodnotí dlouhodobý stav počasí - klima. Vazby a vzájemné ovlivňování těchto oborů studuji dnes a denně a rád přináším seriózní informace z oblasti těchto věd. Proto jsem v roce 2011 na internetu založil projekt Meteo Aktuality a nyní jsem majitel a hlavní správce tohoto webu. Ať se vám zde líbí a najdete tu to, co potřebujete a třeba klidně i něco navíc.

Odběry
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Líbí se vám text, máte názor nebo doplnění? Sdělte to nám i ostatním v komentáři!x
()
x
%d bloggers like this: